Decyzje zarządu. 4.11.
Zarząd Województwa Podlaskiego na wtorkowym, 4.11, posiedzeniu podjął również decyzję o przeprowadzeniu II naboru na Fundusz grantów w ramach projektu pn.: „Regionalny projekt w zakresie budowy potencjału regionu PPO” finansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027.
Celem Funduszu grantów jest wsparcie prac badawczo-rozwojowych z potencjałem komercyjnym zgłoszonych przez środowiska naukowe. Przyznawane granty powinny przyczynić się do promocji osiągnięć naukowych, zwiększenia ich wpływu na rozwój innowacyjności oraz wzmocnienie współpracy między środowiskiem naukowym a otoczeniem gospodarczym.
Fundusz Grantów realizowany będzie w formie otwartego naboru wniosków.
Dokumentacja naboru na Fundusz grantów w załącznikach.
Monika Pańko
red.: Julia Szypulska
Najnowsze relacje
-
. Fundusze Europejskie
Blisko 1,9 mln zł na usługi elektroniczne w gminie Wizna
-
. Fundusze Europejskie
Europa będzie silna tylko wtedy, gdy silne będą jej regiony – marszałek w Parlamencie Europejskim o przyszłości polityki spójności UE
-
. Fundusze Europejskie
Prace nad projektem Dolina Rolnicza 4.0
-
. Fundusze Europejskie
Perlejewo, Drohiczyn i Siemiatycze z umowami na realizację lokalnych inicjatyw
-
Perlejewo, Drohiczyn i Siemiatycze z umowami na realizację lokalnych inicjatyw
-
Nabór wniosków o powierzenie grantów dla organizacji społeczeństwa obywatelskiego z terenu województwa podlaskiego
-
Spotkanie Komisji Rozwoju Regionalnego Parlamentu Europejskiego w Białymstoku
-
Obrady grupy roboczej przy Komisji ds. Polski Wschodniej w Związku Województw RP

