Podlaskie. Zasilane Naturą - Kalendarz

Zaplanuj rok w Podlaskiem

Sierpień 2021

29 lipca - 8 sierpnia
Podlasie Slow Fest

Najwolniejszy festiwal świata: kino, koncerty, teatr, kulinaria, spotkania z naturą i warsztaty dla dzieci. A w tle – baśniowy Supraśl. 

28 lipca - 5 sierpnia 2021
Tykocińska Akademia Kresów

9-dniowy festiwal filmowy z udziałem wybitnych aktorów i reżyserów w malowniczym Tykocinie. Towarzyszą mu koncerty, spektakle, spotkania autorskie i dyskusje. 

7-8 sierpnia 2021
500 Kajaków

Wielka kajakarska przygoda na Bugu – jednej z ostatnich nieuregulowanych rzek w Polsce. Pierwszy spływ odbył się w 2013 roku na cześć 500-lecia województwa podlaskiego.

cały sierpień
Perseidy na podlaskim niebie

Zaplanuj Noc Perseidów w Podlaskiem i oglądaj spadające gwiazdy w jednym z najmniej zanieczyszczonych światłem regionów.

Kultura
Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu

Skansen, muzeum, zachowany wycinek świata, który odchodzi. Znajdziesz tu pieczołowicie odtworzoną architekturę drewnianą, dwór ziemiański, sprawny młyn wodny i unikatową kolekcję sprzętu rolniczego. Muzeum działa cały rok.

całe wakacje
Na rower: Green Velo!

Przez Podlaskie biegnie najdłuższy odcinek Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Zaplanuj wyprawę i poznaj najbardziej malownicze podlaskie trasy! 


Sierpień w Podlaskiem

Sierpień w Podlaskiem to czas regeneracji blisko natury, a także festiwali, koncertów, interdyscyplinarnych spotkań ze Sztuką. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej oderwać się od codzienności, spoglądaj w górę – w sierpniowe wieczory czekają na Ciebie nieziemskie spektakle spadających gwiazd.

Sierpień w Podlaskiem
Biebrzański Park Narodowy jest
największy w Polsce.
Jego łączna powierzchnia to 59 223 ha.
Odwiedź nas