Podlaskie. Zasilane Naturą - Lipiec 2020

Zaplanuj rok w Podlaskiem

Lipiec 2020

16 lipca - 9 sierpnia
Podlasie Slow Fest

Najwolniejszy festiwal świata: kino, koncerty, teatr, kulinaria, spotkania z naturą i warsztaty dla dzieci. A w tle – baśniowy Supraśl. 

24-26 lipca 2020
Festiwal Czeremcha

Pełen energii festiwal wielu kultur i narodów w przygranicznej miejscowości Czeremcha, a podczas niego: koncerty, warsztaty, spektakle, filmy, wystawy i regionalna kuchnia.

 

24-26 lipca i 30 lipca-2 sierpnia
Festiwal Wertep

Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Wertep” od 11 lat zaprasza do wędrówek ze sztuką w rejonie Puszczy Białowieskiej. Każdego dnia artyści są w innej miejscowości – raz w większej, innym razem w bardzo małej.

18 lipca 2020
Film o festiwalu Basowiszcza

Festiwal Muzyki Młodej Białorusi „Basowiszcza” odbywający się od blisko 30 lat pod Gródkiem, doczekał się filmu dokumentalnego. Zapraszamy na pokaz premierowy w amfiteatrze w Gródku o godz. 20:45.

całe wakacje
Na rower: Green Velo!

Przez Podlaskie biegnie najdłuższy odcinek Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Zaplanuj wyprawę i poznaj najbardziej malownicze podlaskie trasy! 

cały lipiec
Turystyka wodna

Odkrywaj podlaską naturę z perspektywy kajaka, łodzi, a nawet tratwy. Czekają na Ciebie najpiękniejsze rzeki w regionie: Czarna Hańcza, Rospuda, Narew, Bug.


Lipiec w Podlaskiem

Środek wakacji to w Podlaskiem tysiące możliwości. W lipcu odwiedź najwolniejszy festiwal świata: Podlasie Slow Fest w Supraślu. Przemierzaj podlaskie szlaki rowerem. A jeśli wolisz odpocząć w ciszy – spędź czas nad wodą, odkrywając podlaskie rzeki z perspektywy kajaka lub… tratwy.

Lipiec w Podlaskiem
W 2017 roku w Podlaskiem
odnotowano najwyższy wzrost gospodarczy w kraju.
Wyniósł 8,1%.
Odwiedź nas