Podlaskie. Zasilane Naturą - Lipiec 2021

Zaplanuj rok w Podlaskiem

Lipiec 2021

8-11 lipca 2021
Suwałki Blues Festival

Zakochaj się w muzyce i krajobrazach Suwalszczyzny podczas jednego z największych w Polsce festiwali bluesowych – Suwałki Blues Festival.

całe wakacje
Na rower: Green Velo!

Przez Podlaskie biegnie najdłuższy odcinek Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Zaplanuj wyprawę i poznaj najbardziej malownicze podlaskie trasy! 

10-11 lipca 2021
Festiwal Echo Rospudy

W malowniczej lokalizacji augustowskiego amfiteatru zagrają gwiazdy jazzu – i nie tylko. 

23-25 lipca 2021
Festiwal Czeremcha

Pełen energii festiwal wielu kultur i narodów w przygranicznej miejscowości Czeremcha, a podczas niego: koncerty, warsztaty, spektakle, filmy, wystawy i regionalna kuchnia.

 

31 lipca 2021
Święto Sabantuj w Kruszynianach

Odwiedź tatarską wieś Kruszyniany podczas tradycyjnego ,,święta pługa” – weź udział w atrakcjach, poznaj bliżej kulturę Tatarów i skosztuj wyjątkowych potraw.

Całe wakacje
Turystyka wodna

Odkrywaj podlaską naturę z perspektywy kajaka, łodzi, a nawet tratwy. Czekają na Ciebie najpiękniejsze rzeki w regionie: Czarna Hańcza, Rospuda, Narew, Bug.

23-24 lipca 2021
Lotto Netta Cup 2021

Kolejna edycja międzynarodowego konkursu skoków na nartach na rzece Netta w Augustowie. 

28 lipca - 5 sierpnia 2021
Tykocińska Akademia Kresów

9-dniowy festiwal filmowy z udziałem wybitnych aktorów i reżyserów w malowniczym Tykocinie. Towarzyszą mu koncerty, spektakle, spotkania autorskie i dyskusje. 

Turystyka
Natura w stanie czystym

Podlaskie to jeden z najbardziej bioróżnorodnych regionów w Polsce. 4 parki narodowe mają tu największy udział w powierzchni spośród wszystkich polskich województw.


Lipiec w Podlaskiem

Spędź wakacje blisko natury: wędrując po lesie, eksplorując podlaskie parki narodowe, przemierzając rowerem wzgórza Suwalszczyzny, odkrywając podlaskie rzeki z perspektywy kajaka lub… tratwy.

Lipiec w Podlaskiem
W podlaskich puszczach żyje
największa w Polsce populacja żubrów.
Najwięcej - w Puszczy Białowieskiej.
Odwiedź nas