Podlaskie. Zasilane Naturą - Sierpień 2021

Zaplanuj rok w Podlaskiem

Sierpień 2021

30 lipca - 8 sierpnia 2021
Festiwal Wertep

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep zaprasza do wędrówek ze sztuką w rejonie Puszczy Białowieskiej. Każdego dnia artyści są w innej miejscowości – raz w większej, innym razem w bardzo małej.

29 lipca - 8 sierpnia
Podlasie Slow Fest

Najwolniejszy festiwal świata: kino, koncerty, teatr, kulinaria, spotkania z naturą i warsztaty dla dzieci. A w tle – baśniowy Supraśl. 

28 lipca - 5 sierpnia 2021
Tykocińska Akademia Kresów

9-dniowy festiwal filmowy z udziałem wybitnych aktorów i reżyserów w malowniczym Tykocinie. Towarzyszą mu koncerty, spektakle, spotkania autorskie i dyskusje. 

7-8 sierpnia 2021
500 Kajaków

Wielka kajakarska przygoda na Bugu – jednej z ostatnich nieuregulowanych rzek w Polsce. Pierwszy spływ odbył się w 2013 roku na cześć 500-lecia województwa podlaskiego.

19-22 sierpnia 2021
Festiwal Wschód Kultury / Inny Wymiar

Weź udział w warsztatach, spotkaniach i koncertach podczas interdyscyplinarnego festiwalu w Białymstoku: Wschód Kultury / Inny Wymiar.

cały sierpień
Perseidy na podlaskim niebie

Zaplanuj Noc Perseidów w Podlaskiem i oglądaj spadające gwiazdy w jednym z najmniej zanieczyszczonych światłem regionów.


Sierpień w Podlaskiem

Sierpień w Podlaskiem to czas regeneracji blisko natury, a także festiwali, koncertów, interdyscyplinarnych spotkań ze Sztuką. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej oderwać się od codzienności, spoglądaj w górę – w sierpniowe wieczory czekają na Ciebie nieziemskie spektakle spadających gwiazd.

Sierpień w Podlaskiem
W podlaskich puszczach żyje
największa w Polsce populacja żubrów.
Najwięcej - w Puszczy Białowieskiej.
Odwiedź nas