Konferencja „Podlaskie przeciw depresji”

Wydarzenie umożliwi wzmocnienie współpracy między instytucjami publicznymi, organizacjami pozarządowymi oraz przedstawicielami Komisji Europejskiej, aby wspólnie działać na rzecz redukcji zachorowań na depresję. Konferencja skierowana jest zarówno do specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, jak i do osób zainteresowanych poprawą zdrowia psychicznego w swoich społecznościach.
W celu rejestracji na Konferencję należy wypełnić i przesłać formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej od dnia 7 maja do 19 maja br. Spotkanie będzie również transmitowana na profilu Facebook Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce (fb/komisjaeuropejska). Konferencja „Podlaskie przeciw depresji” jest częścią cyklu wydarzeń poświęconych walce z depresją.
Organizatorami konferencji są: przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce, Marszałek Województwa Podlaskiego i Alians Przeciw Depresji.