Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Chcesz skorzystać z pomocy unijnej? Zapisz się na szkolenie

8 maja 2024

Wsparcie dla organizacji pozarządowych i na założenie działalności gospodarczej – to tematy spotkań informacyjnych, jakie organizuje Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (GPI) w Białymstoku. Odbędą się one w maju w siedzibie GPI przy ul. Poleskiej 89. Udział w nich jest bezpłatny, a zapisać można się elektronicznie.

Spotkanie na temat form pomocy dla organizacji pozarządowych odbędzie się 16 maja br., w godz. 11-13.30. Zostaną na nim przedstawione możliwości, jakie oferują fundusze europejskie, m.in. preferencyjne pożyczki oraz dotacje z programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027 (FEdP). Zapisać można się elektronicznie do 14 maja, do godz. 12.

Z kolei 22 maja, w godz. 10-12.30, zostanie przeprowadzone kolejne spotkanie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, z jakiej pomocy mogą skorzystać planując założenie działalności gospodarczej. Specjaliści omówią dostępne wsparcie w ramach FEdP, programów: Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej oraz programów Komisji Europejskiej. Zapisy prowadzone są elektroniczne do 17 maja, do godz. 15.

Więcej na stronie programu.

Barbara Likowska-Matys
fot.: Paweł Krukowski

Publikujący: Barbara Likowska-Matys

8 maja 2024

Powrót na początek strony