Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie
Wojewódzka Spartakiada Osób Niepełnosprawnych rusza już w piątek

Wojewódzka Spartakiada Osób Niepełnosprawnych rusza już w piątek

Zacięta rywalizacja sportowa, a przede wszystkim integracja i sprawdzenie swoich sił oraz umiejętności na tle innych to główne założenia Wojewódzkiej Spartakiady Osób Niepełnosprawnych. Kolejna edycja imprezy sportowej rozpocznie się w piątkowy poranek, 21 czerwca, o godz. 10 w Ogrodniczkach (gm. Supraśl).

Piłka na murawie

Swampions Soccer League 2024 – oferta z pominięciem otwartego konkursu ofert

Dnia 12 czerwca 2024 r. złożona została oferta z pominięciem otwartego konkursu ofert na podstawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2023 r. poz. 571) na realizację zadania publicznego realizowanego przez Fundacje OKNO NA WSCHÓD pn. „Swampions Soccer League 2024”.

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna podsumowała działalność

Poznajemy Podlaskie, realizacja zadań publicznych, działania związane z programem INTERREG Polska-Litwa 2021-2027, a także kampanie w prasie oraz internecie. To tematy, którymi zajmowała się PROT w roku ubiegłym. We wtorek, 11 czerwca, odbyło się walne zebranie przedstawicieli biura, na którym podsumowano te działania. Uczestniczył w nim także członek zarządu odpowiedzialny m.in. za turystykę Bogdan Dyjuk.

Powrót na początek strony