Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie
Dyrektor gabinetu marszałka Jabłoński wręcza statuetkę mężczyźnie podczas gali

Gala III edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej

Aż 33 drużyny, w których wystąpiło kilkuset zawodników, uczestniczyły w rozgrywkach III edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej. Partnerem strategicznym tej rywalizacji sportowej jest Województwo Podlaskie. W gali podsumowującej tegoroczne zmagania podlaskich piłkarzy amatorów, która odbyła się w sobotę, 13 kwietnia, wziął udział Robert Jabłoński, dyrektor Gabinetu Marszałka w urzędzie marszałkowskim.

Sylwetka celująca bronią w tarczę z celem

Oferta złożona z pominięciem otwartego konkursu ofert

Związek Strzelecki „Strzelec” Organizacja Społeczno-Wychowawcza Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo pn. „Piłkarska Majówka” 11 kwietnia 2024 r. złożył ofertę z pominięciem otwartego konkursu ofert na podstawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2023 r. poz. 571) na realizację zadania publicznego.

Oferta złożona z pominięciem otwartego konkursu ofert od Towarzystwa Kultury Sportowej „MAT” Białystok

Dnia 10 kwietnia 2024 r. złożona została oferta z pominięciem otwartego konkursu ofert na podstawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2023 r. poz. 571) na realizację zadania publicznego realizowanego przez Towarzystwo Kultury Sportowej „MAT” Białystok pn. „Cykl turniejów tenisa ziemnego TENIS 10 w Białymstoku”.

Powrót na początek strony