Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

„Gotuj z klasą!” w łomżyńskiej WECIE

Dominika Szablak i Ewelina Kwiatkowska będą reprezentować Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży podczas finału „Gotuj z klasą!”. Właśnie ten duet przygotował dania, które zdobyły największe uznanie jury konkursowego. Ostatni z czternastu kulinarnych turniejów odbył się w piątek, 23 lutego w łomżyńskiej Wecie. Potrawy oceniał m.in. wicemarszałek Marek Olbryś.

gotuj z klasą zambrów-25.jpg

„Gotuj z klasą” w Zambrowie

Michalina Ciborowska i Oliwia Krysińska to uczennice Zespołu Szkół nr 1 w Zambrowie, które zwyciężyły w szkolnym etapie piątej, jubileuszowej edycji konkursu samorządowego „Gotuj z Klasą”. I tym samym powalczą w marcowym finale. W czasie piątkowych (23.02) i zarazem przedostatnich eliminacji w składzie jury znalazł się m.in. wicemarszałek województwa Marek Olbryś.

WhatsApp Image 2024-02-22 at 14.51.52.jpeg

„Gotuj z klasą!” w Wojewodzinie

Tym razem w etapie szkolnym rywalizowali ze sobą uczniowie Zespołu Szkół im. ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie. Najlepsze okazały się Katarzyna Łomotowska i Julia Jarosz, które zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego. Potrawy młodych kucharzy jury oceniało w czwartek, 22 lutego.

Powrót na początek strony