Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Fundusze na zatrudnianie i kształcenie osób dorosłych. Spotkanie informacyjne

5 października 2023

[05.09.2023] Podpisanie umów WUP-1.jpg

Zainteresowanych uzyskaniem dotacji unijnych na ten cel Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza na spotkanie 12 października (czwartek) do swojej siedziby przy ul. Pogodnej 22. Udział jest bezpłatny. Rejestracja trwa do 10 października, do godz. 12.

Będzie to spotkanie poświęcone trwającemu konkursowi z funduszy unijnych (w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027) na wspieranie zatrudnienia i kształcenia osób dorosłych. 

– Omówimy wszelkie zagadnienia związane z prowadzonym przez nas naborem projektów do dofinansowania ze środków unijnych i zaprosimy do dyskusji na tematy dotyczące przedmiotowego działania. Będzie to okazja do uzyskania informacji w kwestiach formalnych i merytorycznych, które w wielu przypadkach stwarzają problemy potencjalnym beneficjentom – podkreślił Wojciech Kuczyński z Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Spotkanie rozpoczyna się o godz. 10.

Aby zarejestrować się na spotkanie należy wypełnić załączony formularz i przesłać go na adres informacja.efs@wup.wrotapodlasia.pl . Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność nadesłania poprawnych zgłoszeń.

Więcej informacji znajduje się na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

 

źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
oprac.: Aneta Kursa
fot.: Mateusz Duchnowski

 

Publikujący: Aneta Kursa

5 października 2023

Powrót na początek strony