Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

„Bliżej siebie” - cykl wydarzeń w Książnicy Podlaskiej

11 października 2022

To warsztaty, spotkania oraz koncert - zajęcia skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym także seniorów. Wszystko po to, by jeszcze skuteczniej promować czytelnictwo. Kolejne wydarzenie w ramach cyklu pod patronatem Województwa Podlaskiego odbędzie się w czwartek, 13 października o godz. 18 w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku. Wstęp jest wolny.

– Pomysł na projekt „Bliżej siebie” zrodził się jako odpowiedź na zapotrzebowanie naszych Czytelników. Mamy nadzieję, że efektem jego realizacji będzie poznanie siebie, integracja z rówieśnikami i społecznością lokalną oraz stworzenie w Książnicy Podlaskiej przestrzeni, gdzie można atrakcyjnie i wartościowo spędzić czas, podnieść kompetencje czytelnicze, a także rozbudzić potrzeby literackie – mówiła Dorota Szubzda, kierownik Działu Edukacji Książnicy Podlaskiej w Białymstoku i koordynator projektu „Bliżej siebie”.

Wydarzenia będą odbywać się w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku oraz jej filiach i w Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu.

Najbliższe spotkanie w czwartek, 13 października z dietetyk Agnieszką Kucharczyk, będzie na temat „Diety dla zdrowia psychicznego - jak zapobiegać i wspomagać leczenie depresji dietą”. Szczegółowy harmonogram spotkań jest na stronie internetowej Książnicy Podlaskiej.

Projekt „Bliżej siebie” obejmuje w sumie 30 wydarzeń: warsztaty terapeutyczne, literackie i edukacyjne, spotkanie z muzyką, warsztaty rzeźbiarskie, filcowania, warsztaty z nowych technologii, spotkanie autorskie oraz spotkanie z astronomią i koncert.

źródło i fot.: Książnica Podlaska w Białymstoku
oprac.: Paulina Tołcz

Opublikował: Małgorzata Sawicka

11 października 2022

Powrót na początek strony