Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

W podziękowaniu za wsparcie Gali Paraboksu

30 listopada 2023

W podziękowaniu za wsparcie Gali Paraboksu / Mateusz Duchnowski/UMWP

Przedstawiciele władz Białostockiego Klubu Kibiców Niepełnosprawnych – prezes Wojciech Grabowski i wiceprezes Justyna Grabowska w czwartek, 30 listopada złożyli wizytę marszałkowi Arturowi Kosickiemu. Podziękowali za wsparcie i pomoc w organizacji pierwszej w Polsce Gali Paraboksu, która w październiku odbyła się w Operze i Filharmonii Podlaskiej. W spotkaniu uczestniczył również Hubert Kozub, przedstawiciel firmy Seven Stars Promotion, współorganizującej Galę.

– Jest mi niezmiernie miło, że jako Województwo Podlaskie mogliśmy być partnerem strategicznym tego niezwykłego wydarzenia. Dziękuję pomysłodawcom i organizatorom Gali za doskonałą promocję aktywności sportowej osób z niepełnosprawnościami – powiedział marszałek.

Artur Kosicki od gości otrzymał pamiątkowy puchar i koszulkę. Wręczając te sportowe upominki, prezes Wojciech Grabowski mówił:

– Był to wieczór napełniony emocjami i poczuciem przynależności do sportowej wspólnoty. Cieszymy się, że stało się tak dzięki zaangażowaniu pana marszałka w realizację naszej inicjatywy.

Jerzy Górko
red.: Aneta Kursa
fot.: Mateusz Duchnowski

 

Opublikował: Małgorzata Sawicka

30 listopada 2023

Powrót na początek strony