Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Augustów is the future Festival

12 lipca 2024

Augustów is the future Festival to wydarzenie, które podkreśla jak ważna jest relacja człowieka z przyrodą. 12 i 13 lipca odbędą się różnego rodzaju spotkania, warsztaty, a na scenie wystąpi aż 10 znanych artystów i zespołów. Nad brzegiem Netty będzie można zobaczyć m.in. Artura Rojka, Strachy na Lachy, Natalię Szroeder, Kamila Bednarka, Fisz Emade Tworzywo, Darię ze Śląska, LOR, Dawida Tyszkowskiego czy trio Łona/Konieczny/Krupa. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Województwo Podlaskie.

Augustów is the future Festival to szereg otwartych zajęć, spotkań i aktywności, które pozwolą poczuć bliskość z przyrodą. Każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy zadbali o to, by każdy dzień wypełnić atrakcjami, które pozwolą poczuć dobrą relację z naszym otoczeniem. Naucz się dostrzegać piękno natury i czerpać z niego inspirację do działania. Oto przesłanie festiwalu, które udowadnia, że Augustów to miasto przyszłości. To właśnie Augustów is the future Festival! 
Rezerwujcie drugi weekend lipca i ruszajcie do Augustowa. 
Augustów jest idealnym miejscem do rozmowy o wartości otaczającej nas przyrody. Dlatego główną lokalizacją festiwalu i miejscem koncertów będą malownicze Błonia nad rzeką Nettą. 

Bilety dostępne są na tej stronie. Mieszkańcy Augustowa mogą skorzystać z 50% zniżki dzięki Twojej Augustowskiej Karcie (TAK).

źródło: Urząd Miejski w Augustowie
oprac.: Paulina Dulewicz

Opublikował: Małgorzata Sawicka

12 lipca 2024

Powrót na początek strony