Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Startują Rockowania 2024!

18 kwietnia 2024

zdjecie-2024-rockowania

Startują Rockowania 2024!

To największy przegląd zespołów rockowych w regionie organizowany przez Podlaski Instytut Kultury. Do udziału zapraszane są zespoły amatorskie z województwa podlaskiego, niezwiązane kontraktem płytowym ani inną umową wydawniczą. Zgłoszenia należy przesłać do 10 maja br.

Wypełnioną i podpisaną przez wszystkich członków zespołu kartę zgłoszenia wraz z dołączoną i opisaną (wykonawca, tytuł) płytą CD (demo), zawierającą nagrania 3 własnych utworów, należy przesłać pocztą pod adres: Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku, ul. Jana Kilińskiego 8, 15-089 Białystok lub drogą elektroniczną na adres: rockowania@pikpodlaskie.pl

O zakwalifikowaniu do eliminacji powiatowych, terminie koncertu i jego lokalizacji (powiat, z którego pochodzi zespół lub najbliżej położony od obszaru jego działalności) zespoły zostaną powiadomione do 15 maja 2024 r.

Tegoroczne koncerty półfinałowe zaplanowano 14 września w Bielsku Podlaskim i 21 września w Mońkach, a finał 19 października w białostockim Klubie Gwint. Główna nagroda przeglądu to 5 tys. zł, a laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odpowiednio 3 tys. zł i 2 tys. zł.

Regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej PIK

źródło: Podlaski Instytut Kultury
oprac.: Monika Pańko

Opublikował: Małgorzata Sawicka

18 kwietnia 2024

Powrót na początek strony