Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Formularz konsultacji społecznych pożądanych kierunków rozwoju Produktu Turystycznego pn. „Pisa-Narew – szlak aktywnej turystyki wodnej”

6 czerwca 2024

Zdjęcie Gmina Łomża Siemień Nadrzeczny własność BTW UMWP.jpg

Ankieta badająca opinie na temat pożądanych kierunków rozwoju Produktu Turystycznego pn. „Pisa-Narew – szlak aktywnej turystyki wodnej”

Proponowana ankieta ma na celu lepsze rozpoznanie Państwa preferencji i oczekiwań w zakresie projektowanego Produktu Turystycznego pn. „Pisa-Narew – szlak aktywnej turystyki wodnej”.

Ankieta umożliwi Państwu zasygnalizowanie problemów, wyrażenie potrzeb oraz zaprezentowanie pomysłów na zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy w oparciu o ofertę Produktu Turystycznego pn. „Pisa-Narew – szlak aktywnej turystyki wodnej”.

Badanie prowadzone jest przez Województwo Podlaskie w ramach projektu pn. „Pisa-Narew – szlak aktywnej turystyki wodnej”, który jest realizowany wspólnie z Województwem Warmińsko-Mazurskim oraz Województwem Mazowieckim.

Wyniki i wnioski z badania zostaną ujęte w dokumencie pn. „Podsumowanie dialogu społecznego w projekcie” i upublicznione na portalu informacyjnym Województwa Podlaskiego www.podlaskie.eu, w zakładce „Sport i Turystyka”.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektów Zrównoważonej Turystyki Polski Wschodniej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego (Marta Pacewicz, marta.pacewicz@podlaskie.eu, tel. 85 66 54 579).

Ankieta składa się z krótkiej metryczki  i kilku pytań.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących.

Anonimowe wypełnienie ankiety w formie on – line zajmie Państwu kilka minut.

 

Państwa głos jest niezwykle ważny!

Zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Ankieta została już zakończona.

Opublikował: Eryk Konaszewski

6 czerwca 2024

Powrót na początek strony