Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Gala sztuk walki USWM 33 w Michałowie

27 października 2023

9 pojedynków w dyscyplinach takich jak MMA, K-1, grappling i boks, oraz występ artystyczny podlaskiej skrzypaczki Marty EM. Są to elementy składowe gali sportów walki, która odbędzie się 11 listopada o 18:30 w Michałowie przy ul. Sienkiewicza 21A. Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest Województwo Podlaskie.

W oktagonie zmierzą się przedstawiciele klubów zarówno z Podlaskiego, jak i z najróżniejszych zakątków Polski. Wśród nich będą zawodnicy z Warszawy, Szczecina, Płocka, Olsztyna i Poznania.

Głównym punktem gali tym razem będą nie jeden a dwa pojedynki. Pierwszy rozegra się pomiędzy Szymonem „Taxim Złotówą” Wrześniem a Karolem Żołkowskim. W kolejnym walczyć będą Piotr „Hulk” Kalenik z Krzysztofem „Dobermanem” Pietraszkiem.

Do klatki wejdą również mistrz KSW Krzysztof Kułak, Piotr Kalenik, Karol Żołowski, Szymon Wrzesień, Krzysztof Pietraszek, Damian Zorczykowski i Jakub Bońkowski.

Oprócz zawodników gościnnie na wydarzeniu pojawi się bokser Kamil Szermeta, mistrz Europy w kategorii średniej, a także Wojciech Nowicki, Jarosław Kazberuk, Paweł Głażewski i Pan Moreno.

Spotkanie poprowadzi znany konferansjer sportów walki Edward Durda, a całość wydarzenia będzie transmitowana od godziny 18:30 na TVP 3 Białystok i na kanale YouTube organizatora.

Kibice, którzy chcą zobaczyć galę na żywo, mogą zakupić bilety w następujących punktach:

  • Białystok – Copy Center ul. Warszawska 59;
  • Białystok – Sklep Sportowy Wojownik ul. Św. Rocha 13 A/15 lok. 1;
  • Michałowo – Restauracja Michałowo ul. Białostocka 2

Organizatorem wydarzenia jest Unia Sportów Walki M.

źródło: Unia Sportów Walki M
oprac.: Dawid Korpacz

Publikujący: Dawid Korpacz

27 października 2023

Powrót na początek strony