Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Rozpoczęła się kolejna edycja Wielkiego Turnieju Województwa Podlaskiego!

16 kwietnia 2024

Trzy puchary

To już czwarta edycja zabawy, podczas której sportowi kibice wybiorą Najpopularniejszą Drużynę Województwa Podlaskiego oddając swoje głosy w serwisie Facebook. Do tej pory za każdym razem zwyciężała drużyna futbolu amerykańskiego Lowlanders Białystok. Czy ktoś zdoła przerwać ich passę?

W turnieju prowadzonym na profilu FB Województwa Podlaskiego wezmą udział 32 drużyny. Będą to najpopularniejsze kluby z regionu, takie jak Jagiellonia Białystok czy MKS Ślepsk Suwałki, ale także mniej znane zespoły z różnych dyscyplin sportowych – od piłki nożnej, przez siatkówkę, tenis stołowy, futbol amerykański, rugby, badminton, piłkę ręczną, futsal aż po petanque!

Podobnie jak w poprzednim roku turniej rozpoczął się od eliminacji, dzięki którym cztery kluby wybrane przez kibiców mogą dołączyć do rywalizacji. Głosowanie odbywa się w komentarzach pod odpowiednim postem i potrwa do czwartku (18.04) do godziny 13.

Podlaskie ekipy mierzyć się będą na zasadach play-off. Drużyna, która przegra odpada z dalszej rywalizacji. Zapowiadają się tygodnie dobrej zabawy i wielu emocji!

Zapraszamy do wzięcia udziału i oddawania głosów na swoje ulubione zespoły. Najlepsza drużyna wygra pamiątkowy puchar oraz zyska tytuł Ulubionej Drużyny Województwa Podlaskiego!

Bartłomiej Modzelewski
red.: Edyta Chodakowska-Kieżel
fot.: Krzysztof Duszyński

 

Opublikował: Małgorzata Sawicka

16 kwietnia 2024

Powrót na początek strony