Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Ruszył nabór kandydatów na Uniwersytet Bezpiecznego Seniora

6 marca 2023

Jest to pilotażowy projekt informacyjno-edukacyjny skierowany do seniorów z województwa podlaskiego. Głównym jego celem jest organicznie liczby zdarzeń przestępczych dotykających coraz częściej osoby starsze. Chęć udziału w przedsięwzięciu można zgłaszać od poniedziałku, 6 marca. Inicjatorami akcji są: Marszałek Województwa Podlaskiego oraz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku.

Projekt skierowany jest do osób 50+ zamieszkujących województwo podlaskie. Seniorzy będą mieli możliwość uczestnictwa w ośmiu wykładach o różnorodnej tematyce. Każdy z uczestników otrzyma indeks studenta, w którym zbierane będą zaliczenia poprzez uzyskanie pieczątki. Jak na prawdziwym uniwersytecie!

Zgłoszenia należy przesłać poprzez wypełniony i podpisany formularz (w załączeniu) do Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, ul. Kilińskiego 16, 15-089 Białystok, w terminie od 6 do 17 marca 2023 r.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji na temat naboru udzielają pracownicy Referatu Kultury w Departamencie Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMWP, tel. 85 66 54 857.

 

Publikujący: Anna Augustynowicz

6 marca 2023

Powrót na początek strony