Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Planszówki Johnnyego i Mateusza w Książnicy Podlaskiej - start sezonu 2022/23

7 października 2022

Planszówki w Książnicy

W najbliższy poniedziałek, 10 października o godz. 18 Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 14A zaprasza na otwarcie nowego sezonu największych spotkań z grami planszowymi w Białymstoku.

Weźcie znajomych, dobry nastrój i Wasze ulubione gry albo wybierzcie którąś z naszej obszernej listy ponad stu planszowych tytułów do wyboru: gry strategiczne, imprezowe, kooperacyjne, klasyki i gry niszowe. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Organizatorzy przygotowuują dla świeżutkie nowości ze świata gier planszowych oraz dajemy możliwość wygrywania planszówkowych i książkowo-komiksowych nagród!

„Planszówki Johnny’ego i Mateusza” to spotkania, podczas których całkowicie za darmo można skorzystać z kolekcji gier planszowych oraz z porady w kwestii wyboru tytułu do rozgrywki, poznać nowych ludzi przy wyjątkowym hobby i spędzić świetnie czas.

Na każdym spotkaniu, poza setką gier z naszej kolekcji, prezentujemy jeden tytuł główny – ciekawą lub trudniej dostępną grę z prywatnych zbiorów, specjalnie dla uczestników - do przetestowania.

Na wszystkich wydarzeniach obecni są organizatorzy, którzy pomogą znaleźć odpowiednią grę oraz wyjaśnią zasady – nie bójcie się więc wpadać całkiem sami albo zapraszać nowych ludzi do spróbowania tej wyśmienitej formy spędzania wolnego czasu.

Pamiętajmy, że główną siłą napędową spotkań jest dobra zabawa. Mile witani są zapaleni gracze jak i osoby, które z grami miały małą styczność. Jeśli macie znajomych, którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi z tymi całymi planszówkami albo sami jesteście tymi znajomymi – zapraszamy! To najlepszy moment i miejsce, żeby się dowiedzieć!

Książnica Podlaska zaprasza na VI piętro w każdy drugi i czwarty poniedziałek miesiąca, po godz. 18.

źródło; Książnica Podlaska w Białymstoku
oprac., fot.: Paulina Dulewicz

Publikujący: Paulina Dulewicz

7 października 2022

Powrót na początek strony