Konkurs wiedzy o rolnictwie ekologicznym

Konkurs wiedzy o rolnictwie ekologicznym
Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest samorząd województwa a jego organizacja zostanie sfinansowana z funduszy europejskich przeznaczonych na rozwój obszarów wiejskich.
Do udziału w turnieju zaproszeni są uczniowie szkół średnich o profilu rolniczym oraz uczniowie szkół średnich z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich z terenu województwa podlaskiego. Szkoła może zgłosić do udziału maksymalnie trzech uczniów.
Konkurs będzie polegał na rozwiązaniu testu z wiedzy o rolnictwie ekologicznym. Jako źródło wiedzy w tej tematyce organizatorzy wskazali materiały edukacyjne autorstwa pracowników Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Radomiu i doradców z wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego.
Laureaci konkursu otrzymają nagrody finansowe oraz dyplomy. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziano do końca br. Więcej informacji w załączeniu.
Aneta Kursa
red.: Małgorzata Sawicka
fot.: Anna Augustynowicz
Najnowsze relacje
-
. Rolnictwo i Środowisko Stowarzyszenie „Pszczoła Augustowska” – oferta złożona z pominięciem otwartego konkursu ofert
-
. Rolnictwo i Środowisko Więcej pieniędzy na scalenia dla Powiatu Monieckiego
-
. Rolnictwo i Środowisko „Polska smakuje” w Augustowie
-
. Rolnictwo i Środowisko Podlaski Produkt Lokalny. Serowarska pasja z Szumowa