Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Miejsca Przyjazne Rowerzystom. Zamknięcie naboru

29 sierpnia 2023

Nabór Miejsc Przyjaznych Rowerzystom (MPR) został zamknięty 29 lipca na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Z powodu zakończenia trwałości projektu pn. „Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej – promocja” przestanie obowiązywać również zawarta pomiędzy Województwem Podlaskim a Województwem Świętokrzyskim umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Dane obiektów, które otrzymały rekomendację MPR z województwa podlaskiego dn. 29 lipca 2021 r. zostały na trwale usunięte z portalu greenvelo.pl.   

Od tamtego dnia Województwo Podlaskie nie odpowiada za treści i przetwarzanie danych osobowych podmiotów/MPRów z województwa podlaskiego publikowanych na tym portalu. Wszelkie uwagi i zapytania w tej sprawie należy kierować do Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego - właściciela portalu.

Obiektom, które posiadają status Miejsca Przyjaznego Rowerzystom, przysługuje prawo cofnięcia zgody przetwarzania ich danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W dalszym ciągu trwają uzgodnienia, których celem jest wypracowanie formy dalszego funkcjonowania i promocji Szlaku. Informacje na temat ostatecznej decyzji w tym zakresie zostaną zamieszczone na stronie wrotapodlasia.pl w zakładce Sport i Turystyka/Green Velo.  

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (85 6654 485) lub mailowy (mpr@wrotapodlasia.pl).

Publikujący: Cezary Krystian Rutkowski

29 sierpnia 2023

Powrót na początek strony