Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Studia Podyplomowe na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej

7 września 2022

Budynek Politechniki Białostockiej

Studia Podyplomowe na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej

Przemysł 5.0? Transformacja cyfrowa? Handel online? Chcesz zdobyć nowe kompetencje lub usprawnić działanie firmy na rynku? Kolejne edycje praktycznych i rynkowych studiów podyplomowych i szkoleń na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej ruszają już w październiku.

Firmy uczą się jak prowadzić działania w Internecie, zwracają większą uwagę na user experience i strategię cyfryzacji, dane i analitykę. Wiedzę o nowych mediach i tzw. „digitalu” powinien zdobywać dziś prawie każdy. Wydział Informatyki pomaga zdobyć kompetencje w zakresie E-Commerce, Marketingu Internetowego, Sztucznej Inteligencji, User Experience Design i innych technologii.

Oferta studiów podyplomowych i szkoleń Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej pozwala nie tylko zdobywać nowe kompetencje, ale też pomaga odnaleźć się na zmieniającym się ciągle rynku pracy. Także takie, które pozwalają łagodniej wejść w branżę IT, jak Tester Oprogramowania, czy bardziej wymagające jak Data Science czy JavaScript Developer.

Menadżer E-Commerce | II Edycja

Wykładowcy nauczą, jak realizować nowe projekty w handlu elektronicznym lub transformować istniejące biznesy i przenosić je do Internetu. Po zakończeniu studiów absolwent będzie w stanie samodzielnie przygotować strategię rynkową dla sklepu internetowego i koordynować działania związane z jego uruchomieniem oraz działaniem.
Szczegóły dostępne są na stronie PB.

Tester Oprogramowania | II Edycja

Specjalność związana z testowaniem oprogramowania to jeden z najprostszych sposobów wejścia w branżę IT. Na początek studenci poznają pojęcia związane z produkcją i całym procesem tego jak powstaje oprogramowanie i dlaczego procesy zapewnienia jakości są ważne. Na kolejnym etapie nauczą się metod, które mają pomóc w podniesieniu jakości oprogramowania. A na koniec zostaną wprowadzeni delikatnie w świat języka JavaScript.
Szczegóły dostępne są na stronie PB.

Marketing Internetowy | IX Edycja

Jesteś przedsiębiorcą, freelancerem, pasjonatem? Chcesz poznać współczesne trendy i narzędzia Internetu? Nauczyć się jak odnaleźć się wśród kampanii, SEO, social media i content marketingu? Dla kogo studia? Dla kadry kierowniczej i specjalistów działu ds. marketingu online; właścicieli małych i średnich firm, freelancerów, pasjonatów, blogerów.
Szczegóły dostępne są na stronie PB.

Data Science - Developer / Analityk danych | VII Edycja

Wyróżnikiem tego kierunku są dwie specjalności. Developer to silny nacisk na Sieci Neuronowe i Deep Learning oraz Pythona. Analityk danych to język R (i jego biblioteki), SQL i API. Współpraca z firmami przy tworzeniu planu i prowadzeniu zajęć to największa wartość.
Szczegóły dostępne są na stronie PB.

Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych | VII Edycja

Z roku na rok kwestie cyberbezpieczeństwa są coraz ważniejsze dla firm. To pewne, że koszty usuwania szkód wyrządzonych przez ataki cyberterrorystów będą rosnąć w coraz szybszym tempie. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia partnerów studia są idealnym sposobem na wejście w świat tajników bezpieczeństwa Internetu.
Szczegóły dostępne są na stronie PB.

Projektowanie User Experience i Analityka internetowa | VI Edycja

Unikalne połączenie UX design z analityką internetową. W dzisiejszych czasach projektowanie UX to nie tylko strony internetowe i aplikacje mobilne. Studia obejmą analizę wymagań klienta, przez projekt, po analizę zachowania użytkowników i optymalizację zastosowanych rozwiązań.
Szczegóły dostępne są na stronie PB.

JavaScript Developer | V Edycja

Celem kierunku jest to, aby absolwent studiów podyplomowych był przygotowany do podjęcia pracy na stanowiskach określanych na rynku jako JavaScript Junior Developer. Słuchacz kształci się w oparciu o praktyczne przykłady oraz doświadczenie kadry dydaktycznej.
Szczegóły dostępne są na stronie PB.


źródło: PB
oprac.: Anna Augustynowicz
fot.: Kamil Timoszuk

Publikujący: Natalia Adamowicz

7 września 2022

Powrót na początek strony