Andrzejkowy Bal Seniora w Suchowoli
Andrzejkowy Bal Seniora w Suchowoli / UMWP
Uśmiechnięci, eleganccy i pełni energii, tak można opisać uczestników tegorocznego Andrzejkowego Balu Seniora w Suchowoli, który w sobotę 25 listopada w sali „Płomyk” zgromadził kilkudziesięciu aktywnych emerytów. W tym pełnym radości, rozmów i tańca wydarzeniu towarzyszyła im Wiesława Burnos, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego.
Dawid Korpacz
fot.: UMWP
Najnowsze relacje
-
. Społeczeństwo
Rzecznik Praw Obywatelskich Marcin Wiącek z Odznaką Honorową Województwa Podlaskiego
-
. Społeczeństwo
O zdrowiu, relacjach i bezpieczeństwie w sieci. Ruszyły warsztaty dla młodzieży
-
. Społeczeństwo
Pizza, prezenty i wspólna zabawa – Dzień Dziecka w placówkach opiekuńczo-wychowawczych
-
. Społeczeństwo
Finał konkursu plastycznego „Bezpiecznie na dwóch kółkach”



