Pieśni bożonarodzeniowe rozbrzmiały w Cerkwi św. Mikołaja Cudotwórcy w Białymstoku
Pieśni bożonarodzeniowe rozbrzmiały w Cerkwi św. Mikołaja Cudotwórcy w Białymstoku / Krzysztof Duszyński
To był wyjątkowy koncert, przepełniony świąteczną atmosferą. W kolejnym muzycznym wydarzeniu w ramach „Wielkiego kolędowania na Podlasiu”, współorganizowanego przez Województwo Podlaskie, wziął udział marszałek Artur Kosicki. Uczestnicy niedzielnego (17.12) koncertu usłyszeli najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe. Wśród słuchaczy obecni byli m.in.: prawosławny arcybiskup białostocki i gdański Jakub, przewodniczący sejmiku województwa Bogusław Dębski, radny Sławomir Nazaruk, przedstawiciele duchowieństwa oraz wierni.
fot.: Kamil Timoszuk
Najnowsze relacje
-
. Społeczeństwo
Rzecznik Praw Obywatelskich Marcin Wiącek z Odznaką Honorową Województwa Podlaskiego
-
. Społeczeństwo
O zdrowiu, relacjach i bezpieczeństwie w sieci. Ruszyły warsztaty dla młodzieży
-
. Społeczeństwo
Pizza, prezenty i wspólna zabawa – Dzień Dziecka w placówkach opiekuńczo-wychowawczych
-
. Społeczeństwo
Finał konkursu plastycznego „Bezpiecznie na dwóch kółkach”



