Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Zdrowe Podlasie – rozmowy o zdrowiu, pięknie i gotowaniu

9 marca 2024

Marszałek na tle projektora przemawia do mikrofonu

Zdrowe Podlasie – rozmowy o zdrowiu, pięknie i gotowaniu / Mateusz Duchnowski

Była to okazja do odbycia inspirujących rozmów i zdobycia cennych wskazówek, dotyczących zdrowego stylu życia. W sobotnim (09.03) spotkaniu, które odbyło się w białostockim Hotelu Traugutta, wziął udział marszałek Artur Kosicki. Organizatorem wydarzenia było Województwo Podlaskie we współpracy z Białostockim Centrum Onkologii.

– Troska o siebie, o nasze zdrowie to klucz do szczęśliwego życia. Warto poczynić pewne inwestycje w tym zakresie i skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów. Dzisiejsze warsztaty przyniosły mnóstwo odpowiedzi na rozmaite pytania, a także były okazją, by przyjemnie spędzić ten dzień – mówił marszałek Kosicki.

I tak w trakcie spotkania można było uzyskać m.in. porady dotyczące zdrowej diety. Udzieliła ich Kamila Banel, uznana dietetyczna, coach, mentorka, która od kilkunastu lat pomaga kobietom odzyskać wygląd, zdrowie i poczucie pewności siebie. Specjaliści z Białostockiego Centrum Onkologii wygłosili prelekcję o profilaktyce nowotworowej. Była to nie tylko solidna dawka wiedzy, ale również platforma do wymiany doświadczeń. Alicja Gadomska opowiedziała o wiosennej pielęgnacji. Z kolei pasjonat kulinariów i gwiazda programu MasterChef Mikołaj Rey dał pokaz gotowania na żywo.

Anna Augustynowicz
red.: Małgorzata Sawicka

Opublikował: Dawid Korpacz

9 marca 2024

Powrót na początek strony