Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

1,5 mln zł z PFRON dla Łomży i Białegostoku

Miasto Łomża dostosuje dla osób z niepełnosprawnościami Zespół Szkół Specjalnych, a miasto Białystok – V Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Gastronomicznych. We wtorek, 30 maja, marszałek Artur Kosicki i członek zarządu Marek Malinowski podpisali z włodarzami tych samorządów umowy na dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) robót budowlanych.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości stoją z prezesem Jarosławem Kaczyńskim przy zaporze granicznej

Radiowa Kronika Województwa Podlaskiego - 30.05.2023

W najnowszym odcinku Radiowej Kroniki Województwa Podlaskiego dowiemy się o wizycie wicepremiera Mariusza Błaszczaka, szefa MON oraz Jarosława Kaczyńskiego, prezesa Prawa i Sprawiedliwości w pobliżu zapory na granicy polsko-białoruskiej, dofinansowaniu organizacji pozarządowych na działania prozdrowotne oraz Wielkim Naszpikowanym Festiwalu.

52. sesja Sejmiku Województwa Podlaskiego

Dotacje dla instytucji kultury i szpitali, zatwierdzenie listy dofinansowanych prac przy zabytkach, zmiany w wynagrodzeniach egzaminatorów z podlaskich WORD-ów – to niektóre z tematów poniedziałkowej (29.05) sesji sejmiku. Radni podjęli też m.in. decyzję o przekazaniu Miastu Białystok pieniędzy z PFRON na przystosowanie boiska w Zespole Szkół Gastronomicznych do potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami.

Powrót na początek strony