Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Disco Pod Gwiazdami w Białymstoku - największa plenerowa dyskoteka w Polsce!

23 czerwca 2023

Po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, do Białegostoku powraca kultowy festiwal muzyki dyskotekowej: Disco Pod Gwiazdami! Już 23 czerwca zobaczymy i usłyszymy największe gwiazdy z Polski i zagranicy. Swoimi występami imprezę uświetnią m.in.: Doda, Viki Gabor, Daria Marx, Kasia Wilk, Olivia Adams, ATC, Mikolas Josef, Oskar Cyms, Mezo & Liber, Velvet, Loona, Fun Factory, Skolim, Minelli, Akcent (zespół z Rumunii) i in-ni. Gwiazdą wieczoru będzie Thomas Anders & Modern Talking oraz Ricchi e Poveri. Impreza będzie transmitowana na żywo w Telewizji Polsat.

– Disco Pod Gwiazdami wraca do stolicy Województwa Podlaskiego! To muzyczna perełka na letniej i festiwalowej mapie naszego regionu. Jako gospodarz tego wydarzenia zapraszam wszystkich na koncerty polskich i światowych gwiazd, które po raz kolejny odbędą się na terenie Politechniki Białostockiej – mówi Artur Kosicki, Marszałek  Województwa Podlaskiego.

 

Disco pod Gwiazdami wraca w wielkim stylu! 

Długa lista artystów, pogoda zamówiona i… wstęp wolny! To przepis na doskonałą imprezę w wielkim stylu, która już została okrzyknięta największą plenerową dyskoteką w Polsce. W piątek, 23 czerwca, na białostockiej scenie wystąpią polscy i zagraniczni artyści, którzy wykonają swoje największe przeboje. Każdy kolejny występ będzie podgrzewał atmosferę, a kiedy emocje sięgną zenitu na scenie wystąpi znany wszystkim Thomas Anders z zespołem Modern Talking Band. Ich przeboje znają i śpiewają kolejne już pokolenia. Bo któż nie zna takich utworów jak: "Cheri, Cheri Lady", "You're My Heart, You'r My Soul", "Brother Loui", "Geronimo's Cadillac", "Sexy, Sexy Lover", "Atlantis is Calling” czy "You Can Win If You Want”. Jesteście ciekawi, które utwory zostaną wykonane na żywo na festiwalowej scenie Disco Pod Gwiazdami? Przyjdzie i przekonajcie się sami! Wstęp wolny!

Zapraszamy na festiwal - otwarcie bram nastąpi o godz. 18:00 (od strony ulic Wiejskiej i Zwierzynieckiej), a transmisja w Telewizji Polsat startuje 20:05. 

 

Organizatorami Disco pod Gwiazdami są: Marszałek Województwa Podlaskiego, World Media oraz Telewizja Polsat. 

Partnerzy: Politechnika Białostocka, Podlaski Instytut Kultury, Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu.

Sponsorzy: KGHM, Enea, Kuchnia Vikinga.

Patronami medialnymi wydarzenia są: Super Polsat, Disco Polo Music, Polo TV, Interia Muzyka, Na żywo, VOX.

 

 

Opublikował: Barbara Likowska-Matys

23 czerwca 2023

Powrót na początek strony