Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Marszałek spotkał się z przedstawicielami biznesu

21 lutego 2023

Marszałek Kosicki przy stole z uczestnikami spotkania

Spotkanie biznesowe / UMWP

Była to okazja do podjęcia ważkich dla podlaskiej gospodarki tematów. We wtorkowym (21.02) śniadaniu biznesowym, które zgromadziło lokalnych przedsiębiorców, uczestniczył marszałek Artur Kosicki na zaproszenie Polskiego Klastra Budowlanego.

Śniadania biznesowe to inicjatywa skierowana do przedsiębiorców. Stwarzają płaszczyznę do wymiany doświadczeń, spostrzeżeń oraz dyskusji o kwestiach związanych z prowadzeniem firmy. Jest to również doskonałe pole do współpracy z instytucjami zewnętrznymi.

– Uważam, że otwartość i systematyczny dialog samorządowców z przedstawicielami lokalnego biznesu to właściwa droga do wypracowania optymalnych rozwiązań dla naszej gospodarki. Dlatego cieszę się z dzisiejszego spotkania – mówił Artur Kosicki, deklarując wsparcie dla lokalnego sektora biznesu.

Polski Klaster Budowlany – organizator spotkania – wspiera instytucje otoczenia biznesu, jednostki naukowe oraz przedsiębiorców branży budowlanej. Ideą organizacji jest osiągnięcie pozycji lidera w Polsce, kreującego nową jakość w budownictwie energooszczędnym, dbającego o środowisko oraz realnie oddziałującego na krajową politykę gospodarczą, będącego wiarygodnym partnerem na arenie międzynarodowej.

Anna Augustynowicz
red.: Małgorzata Sawicka
fot.: Mateusz Duchnowski

Opublikował: Małgorzata Januszkiewicz

21 lutego 2023

Powrót na początek strony