Logo witryny podlaskie.eu
Banerek Poznaj Podlaskie
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Banerek Poznaj Podlaskie

Szpital Psychiatryczny w Choroszczy Symbolem Nowoczesnej Opieki Medycznej 2023

3 listopada 2023

Szpital w Choroszczy

SPP ZOZ w Choroszczy został tegorocznym laureatem programu „Symbol”. Tytuł ten przyznawany jest najlepiej funkcjonującym w swojej branży instytucjom, uznanym za swoisty wzór do naśladowania.

Program działa od 2011 roku. W tym czasie wyróżnił ok. 700 przedsiębiorstw. Do udziału w nim kwalifikują się jedynie najbardziej innowacyjne oraz ukierunkowane na przyszłość i postęp firmy, oraz instytucje z całej Polski, które zostały jednocześnie nominowane i zweryfikowane przez organizatorów.

W skład kapituły wchodzą eksperci i specjaliści w swoich dziedzinach. Wśród nich jest m.in. dr Agnieszka Tokaj-Krzewska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju i prof. dr. hab. inż. Leszek Rafalski z Rady Głównej Instytutów Badawczych.

Podczas oficjalnej gali finałowej, która będzie miała miejsce 17 – 18 listopada w Katowicach, przedstawiciele szpitala będą mogli odebrać oficjalne nagrody oraz uczestniczyć w specjalnie przygotowanych panelach naukowych. Poruszających takie tematy jak nowe technologie, nowoczesna biotechnologia i farmacja.

źródło: Symbol.com.pl
oprac.: Dawid Korpacz

Publikujący: Dawid Korpacz

3 listopada 2023

Powrót na początek strony